SON DAKİKA: AK Parti Sözcüsü Çelik: Vali ve kaymakamlarımıza yapılan militan denilerek saldırılmasını kınıyoruz

2 ay önce 3
 Vallaki Arama Motoru

SON DAKİKA HABERİ: AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Vali ve kaymakamlarımıza  militan denilerek saldırılmasını kınıyoruz" açıklamasını yaptı.

Son dakika haberi! Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, vali ve kaymakamların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başladığı günden bu yana gece gündüz demeden vazife başında salgınla mücadele ettiklerini belirtti.

Mülki idarenin kapasitesini bu dönemde daha yakından gördüklerini vurgulayan Çelik, "Vali ve kaymakamlarımıza 'militan' denilerek ahlak dışı ifadelerle saldırılmasını kınıyoruz. Vali ve kaymakamlarımız, 'militanca bir siyaset' anlayışı tarafından hedef alınıyor. Buna müsaade etmeyiz." değerlendirmesinde bulundu.

Çelik, vali ve kaymakamların yanı sıra askerler, öğretmenler ve sanatçıların da bu "militan siyaset" tarafından saldırıya uğradığını belirtti.

Vali ve kaymakamların salgından teröre kadar çok zorlu bir mücadeleyi başarıyla yürüttüklerini vurgulayan Ömer Çelik, vali ve kaymakamların aynı zamanda illerde kamu düzenini sağlayarak huzur ve refahın sürdürülmesine katkıda bulunduklarına işaret etti.

"BÖYLE SALDIRGAN BİR DİL MUHALEFET KAVRAMINI DA ZEHİRLEMEKTEDİR"

Farklı coğrafyalarda Türkiye...

Web Sitesine Git