Rolling Stone para karşılığı yazı yayımlayacağını duyurdu

2 ay önce 4
 Vallaki Arama Motoru

Dünyaca ünlü müzik dergisi Rolling Stone, 2 bin dolar (yaklaşık 14 bin 800 TL) ödeyen düşünce liderlerine yazılarını internet sitesinde yayımlatma şansı sunuyor.

Rolling Stone, Culture Council (Kültür Konseyi) adı verilen topluluğa üye olmak isteyenlere gönderdiği e-postayla “yalnızca yenilikçiler, influencer’lar ve zevk yaratıcıları için yaratılan ve davet usulü girilen topluluğa” katılma fırsatını yakaladıklarını duyurdu.

The Guardian’ın haberine göre, e-postada inceleme sürecinden başarıyla geçen ve peşin 500 dolar (yaklaşık 3 bin 700 TL) ve yıllık 1500 dolar (yaklaşık 11 bin 100 TL) ödeyenlerin, içeriklerini Rolling Stone’un internet sitesinde yayımlama şansını yakalayacağı belirtildi.

REHBERLİK EDECEK EDİTÖRYAL EKİP

Bunun, üyelerin kendilerini düşünce lideri olarak konumlandırmasına ve uzmanlıklarını paylaşmasına imkan tanıyacağı öne sürüldü. Independent Türkçe'nin haberine göre; başvurunun yapıldığı internet sitesinde, üye olmak isteyenlere “Eğlence dünyasından en tanınmış medya kuruluşlarından birinde yayımlanmak sektörünüzde vizyon sahibi, lider ve cesur bir ses olarak sizi diğerlerinden farklı kılar” ifadelerine yer verildi.

Yazılarıyla ilgili aklında soru işaretleri bulunanlara “rehberlik edecek özel bir editöryal ekibin” hazır beklediği...

Web Sitesine Git